dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


Zajímavé odkazy - Pomáháme

Odkazy na stránky a portály organizací, které pomáhají lidem i zvířatům.

Lidem

Naše dítě
Posláním a cílem nadace je pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným, ohroženým a opuštěným dětem.Děti se samy neubrání.
Bílý kruh bezpečí
Pomoc obětem trestných činů v ČR! Bílý kruh bezpečí poskytuje odbornou, bezplatnou a diskrétní pomoc obětem a svědkům trestných činů, včetně morální a emocionální podpory.

Zvířatům

Blog o lidské zkaženosti
Žijeme jen jednou. Přesto toho stihneme mnoho zničit!
realita.tv - abolitionism, veganism, anarchy
REALITA se soustředí na zvířata, která jsou v ohrožení v tomto okamžiku. REALITA více než hodnotu živočišného druhu zdůrazňuje hodnotu individuálních životů. REALITA neuznává nárok lidí vlastnit jiná zvířata.
for the animals
Blog Michala Kolesáře
animal S.O.S.
Svoboda Zvířat
Svoboda zvířat je celostátní, nepolitická, nezisková organizace pro ochranu zvířat, sdružující osoby sympatizující s jejími myšlenkami. Vychází z myšlenky, že každý život má svou vlastní neopakovatelnou hodnotu, která není závislá na momentálním hodnocení člověkem.
Netestováno na zvířatech
Mnoho lidí si neuvědomuje skutečnost, že po celém světě stále trpí stovky tisíc zvířat při testování kosmetického a toaletního zboží, prostředků pro domácnost a také při testování jednotlivých složek takovýchto výrobků. Naší vizí je ukončení testování těchto látek a produktů na zvířatech.
Ochránci hospodářských zvířat
Sirius Global Animal Organisation
Official web site of Sirius Global Animal Organisation (Sirius GAO). Dogs and cats are regarded in China as food animals, whose meat is improved by a cruel and lingering death.

V zahraničí

Občanské sdružení Lungta
Informace o unikátní tibetské kultuře, tibetském buddhismu a situaci v Tibetu.
Potala, o.s. - občanské sdružení pro Tibet
Tibeťané dnes procházejí nejtěžším obdobím své historie. Jejich jedinečné kultuře hrozí definitivní zánik. Pomozme dříve, než bude pozdě!
For Africa
Pro Afriku. Inspirativní stránka jedné české nadace..

© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info