dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


Doporučená literatura

Použitá / doporučená literatura aneb kde všude lze najít Pravdu nebo aspoň slova, která ji v nás otevřou.

Některé knížky mohou být vyprodané, možná nejsou ani v antikvariátech, ale.. kdo hledá, najde ;)

Ženy v patriarchátu

Knížky dokumentující násilí na ženách, které ho nějakým způsobem přežily a podaly o něm svědectví.

Duchovní

Knihy s duchovní tématikou, mí průvodci na Cestě :-)

Channeling

Tak tady uvádím knihy, které byly na tuto Zemi projeveny formou channelingu, to jest nějaká bytost, která nemusí nutně disponovat fyzickým tělem, diktuje médiu, které naopak fyzickou schránkou disponuje vždycky, spolu s nezbytným duševním vybavením, které k této činnosti potřebujete (no především se neděsíte, když vám kupříkladu "něco" hýbe s rukou, neperete se s "tím", ale naopak spolupracujete, vezmete si do ní pero a dáte pod ni papír).

Myslím že sami brzy zjistíte, že právě prostřednictvím channelingu se k nám do patriarchátu podařilo propašovat ty nejzajímavější informace.

Celestinská nauka

Naprosto svojská nauka se svojskou terminologií i celou strukturou. Ovšem dokonalá.

Svojská tu neznamená špatná nebo tak něco, svojská znamená, že když budete čekat klasickou duchovní nauku, kterou si proběhnete, přefiltrujete a obvyklým způsobem pozapomenete, můžete tu narazit na jisté obtíže..

Bachovic

Některé knížky Richarda Davida Bacha, kterýžto pán mi byl v mnoha ohledech vzorem.

UFOlogie

Všichni víme, že není dobré před čímkoliv zavírat oči. Proto tady, po delším rozmýšlení, přeci jen uvádím knihy, kterými - pokud se rozhodnete tuto problematiku přeci jen prozkoumat - je dobré začít.

(Jsem samozřejmě velmi rád, že můžu uvést tyto knihy v zemi, kde je znakem dobrého vychování veřejně se vysmívat Aštarovi, a potají se na netu snažit domáknout, jestli ten Benda náhodou nemá pravdu.. což osobně pokládám za jednu z nejodpornějších českých vlastností.)

Obecné

"Obecné" je jen nouzové označení pro knihy, které se nedají zařadit jako duchovní, ani se mi nevyplatí dělat jim zvláštní list, ale přesto je tu chci uvést, páč jsou hodně potřebné.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info