dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


Channeling

Tak tady uvádím knihy, které byly na tuto Zemi projeveny formou channelingu, to jest nějaká bytost, která nemusí nutně disponovat fyzickým tělem, diktuje médiu, které naopak fyzickou schránkou disponuje vždycky, spolu s nezbytným duševním vybavením, které k této činnosti potřebujete (no především se neděsíte, když vám kupříkladu "něco" hýbe s rukou, neperete se s "tím", ale naopak spolupracujete, vezmete si do ní pero a dáte pod ni papír).

Myslím že sami brzy zjistíte, že právě prostřednictvím channelingu se k nám do patriarchátu podařilo propašovat ty nejzajímavější informace.

Barbara Marciniak: Poslové úsvitu

Podtitul: Učení Plejáďanů sdělené obyvatelům Země

Popis knihkupce: Toto překvapivé, hluboké, inteligentní a kontroverzní učení je základní literaturou pro každého, kdo se zajímá o svou existenci na této planetě a o směřování našeho kolektivního vědomí - a nevědomí. Jestliže si dokážeme vzpomenout, že jsme členy Světelné rodiny, že máme dávné předky, které sdílíme s celým vesmírem kolem nás, staneme se "posly úsvitu" a budeme vědomě vytvářet novou realitu, novou Zemi.

Barbara Marciniak: Poslové úsvitu

Popis knihkupce: Kniha autorky, která roku 1988 navázala duchovní spojení s mimozemšťany, přibližuje učení Plejáďanů.

Barbara Marciniak: Země

Podtitul: Klíče k živé knihovně

Barbara Marciniak: Země

Popis knihkupce: Spirituální a civilizační poselství mimozemšťanů obyvatelům Země v rozhodujícím okamžiku lidské existence. Volně navazuje na úspěšnou knihu Poslové úsvitu. Toto poselství přijala americká autorka jako médium.

Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem

Podtitul: Neobvyklý dialog

Tak tohle je jedna z nejúžasnějších záležitostí vůbec. Vrací lidem vztah k Bohu, nebo teda spíš k Bohyni, právě ten vztah, o který se kdysi lidé tak neopatrně nechali připravit různými organizacemi.. Tato kniha (třídílná) znamená, že už nikdy žádnou církev nebudete potřebovat.

Neale Donald Walsch: Hovory s Bohem

Popis knihkupce: Bestseller, ve kterém autor formou dialogu s Bohem hledá odpovědi na základní otázky víry, života a smrti.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info