dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


UFOlogie

Všichni víme, že není dobré před čímkoliv zavírat oči. Proto tady, i když po delším rozmýšlení, přeci jen uvádím knihy, kterými - pokud se rozhodnete tuto problematiku přeci jen prozkoumat - je dobré začít.

(Jsem samozřejmě velmi rád, že můžu uvést tyto knihy v zemi, kde je znakem dobrého vychování veřejně se vysmívat Aštarovi, a potají se na netu snažit domáknout, jestli ten Benda náhodou nemá pravdu.. což osobně pokládám za jednu z nejodpornějších českých vlastností.)

V každém případě tuto tématiku velmi doporučuji prozkoumat, protože, jestli jste si ještě nevšimli, důkazů existence UFO jsou spousty, zatímco důkaz neexistence není ani jediný. Naopak, co chvíli se nějaká vláda snaží něco ututlat, že? Ještěže obyvatelé na tutlání spolupracují a poslušně se vysmívají všem označeným tématům.

P.S.:Pokud vaše vláda prohlásí, že neexistují žádné neidentifikovatelné létající předměty, nemusí to znamenat, že opravdu neexistují předměty, které máte na mysli. Většinou to znamená jen to, že se vaše vláda naučila tyto předměty identifikovat. Tím pádem vám vlastně říká pravdu, i když ta pravda je stejné povahy jako má jakákoliv jiná, tzv. "rodičovská" lež.

George Adamski: Uvnitř vesmírných lodí

Henoch let padesátých a jeho svědectví o tom, co si většina z nás, naočkována tendenčními, jednoúčelovými filmy patriarchů, neodváží vůbec připustit. Spousta informací, a skvělé fotografie.

George Adamski splnil svou úlohu opravdu dobře, Giorgio Dibitonto měl na co navázat. Dohromady pak jejich dvě knihy tvoří jedno z největších, nejrozsáhlejších poselství, co kdy lidstvo dostalo.

George Adamski: Uvnitř vesmírných lodí

Popis knihkupce: Autor, průkopník kontaktů s mimozemšťany, líčí celou řadu úchvatných setkání, popisuje konstrukce kosmických lodí a zážitky v nich. Z různých planet

Giorgio Dibitonto: Andělé v hvězdných lodích

Starozákonní postavy opět na Zemi. Všechny ty kouzelné promluvy "z oblaku" na nebesích, Ezechielova dobrodružství, a nakonec i způsob, jakým bral "ďábel" Ježíše na nejvyšší horu světa, když ho byl pokoušel, všechno dostává najednou smysl.

Zázračně, samozřejmě.

No dobře, nemám buňky na dělání senzací. Nakonec, o žádnou senzaci ani nejde. Nicméně pozornost si tato knížka zaslouží opravdu velikou - je v ní hlavní část toho největšího, nejadresnějšího a nejúplnějšího poselství, které kdy lidstvo dostalo. A navíc v nezkreslené podobě, na rozdíl od poselství z Fatimy a dalších takových oficiálních záležitostí.

Giorgio Dibitonto: Andělé v hvězdných lodích

Popis knihkupce: Kniha z kategorie tzv. kosmogonického moderního náboženství.

Milton William Cooper: Mimozemšťané v pozadí vlády USA

Podtitul: Odtajnění instituce MJ-12

Tahle brožurka je unikát. Dokládá celou řadu věcí. Jednak z ní poznáte, že pokud mimozemšťané existují, pak zdaleka ne všichni touží vycházet s námi v míru. Z toho si mimoděk odvodíte, jak funguje magnetismus - že totiž stejné prostě přitahuje stejné, aneb jací jako lidstvo jsme, takové protějšky jsme si vybrali.

A nakonec se ukáže, jakým způsobem o nás naše vlády vlastně přemýšlejí, a jaký to má dopad na náš život. A věřte mi, že to stojí za to.

Milton William Cooper: Mimozemšťané v pozadí vlády USA

Popis knihkupce: Odtajněné materiály o nepříliš šťastných kontaktech americké vlády s mimozemšťany.

Úterý Lobsang Rampa: Poustevník

Co dělá ctihodný láma mezi ufounama, že? No, přečtěte si, a uvidíte. Pro mě jde o jednu z nejvýznamnějších záležitostí, které u nás kdy vyšly.

Ještě by sem teoreticky patřila "Jeskyně předků", ale to už si objevte sami.

Lobsang Rampa: Poustevník

Popis knihkupce: Další kniha o tibetském lámovi s třetím okem.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info